Dnia 10 czerwca 2026r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Skarbek” w Czeladzi. Wzięło w nim udział 12 z 220 członków Spółdzielni (5,45%).
Zebrani członkowie zapoznali się ze sprawozdaniami Zarządu i Rady Nadzorczej oraz ze sprawozdaniem finansowym Spółdzielni za 2025r.
Podczas spotkania omówione zostały najważniejsze sprawy dotyczące funkcjonowania Naszej Spółdzielni. Poruszono również aktualne tematy zgłaszane przez mieszkańców.
Zarząd Spółdzielni bardzo dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział w Walnym Zgromadzeniu.
tel. 32 265 17 83
gsmskarbek@poczta.onet.pl
ul. Szpitalna 9,
41-250 Czeladź
Pon – Pt 7:00 – 15:00