Dnia 10 czerwca 2026r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Skarbek” w Czeladzi. Wzięło w nim udział 12 z 220 członków Spółdzielni (5,45%). Zebrani członkowie zapoznali się ze sprawozdaniami Zarządu i Rady Nadzorczej oraz ze sprawozdaniem finansowym Spółdzielni za 2025r. Podczas spotkania omówione zostały najważniejsze sprawy dotyczące funkcjonowania Naszej Spółdzielni. Poruszono również aktualne […]
Czytaj dalejBon ciepłowniczy W dniu 12 września 2025 r. została uchwalona ustawa o bonie ciepłowniczym oraz o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia wysokości cen energii elektrycznej (Dz.U. 2025 poz. 1302). Bon przysługuje gospodarstwom domowym: korzystającym z ciepła systemowego, których dochody nie przekraczają progów określonych w ustawie, w przypadku gdy jednoskładnikowa cena ciepła netto opublikowana […]
Czytaj dalejOGŁOSZENIE W okresie od 18.06.2026r. do 03.07.2026r. zostaną przeprowadzone prace związane z modernizacją sieci Polski Światłowód Otwarty sp. z o.o. (dawniej UPC Polska). Firma „MAGMAR” Marcin Żyła została upoważniona do wykonania ww. prac. Prosimy mieszkańców o udostępnienie wejścia do piwnicy. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
Czytaj dalej
tel. 32 265 17 83
gsmskarbek@poczta.onet.pl
ul. Szpitalna 9,
41-250 Czeladź
Pon – Pt 7:00 – 15:00